Je to naozaj úžasné

(Mája, 4. 2. 2013 21:59)

Je to naozaj úžasné, že takou krásnou, milou a nápaditou formou informujete o svojej práci nielen rodičov, ale aj celú širokú verejnosť a určite sa potešili aj rodičia, že ste nezabudli poďakovať, to totiž dnes nie je až také samozrejmé.. želám všetko dobré, veľa krásnych chvíľ a samozrejme aj ocenenie Vašej práce

Re: Je to naozaj úžasné

(Iveta Sotáková, 5. 2. 2013 13:05)

Ďakujeme Majka...áno, vážíme si naších rodičov a všetko to, čím pomáhajú našej materskej škole :-)

(Adela, 4. 2. 2013 19:32)

Ja som bola a videla,škôlka,zariadenie,kresby detské na stenách,hygienické zariadenie .....jedným slovom krása....☺
Ivetka ,zveľaduj aj naďalej...:)))

Re: ☺

(Iveta Sotáková, 5. 2. 2013 13:01)

Ďakujem za úprimné slová :-)

Ostávam v nemom úžase

(Pavlovová Eva, 4. 2. 2013 12:10)

Po návšteve vašej stránky a fotoalbumčeka, som ostala v úžase a šoku. Paráda. Takto by mala vyzerať každá materská škôlka. Samozrejme, veľkú zásluhu má na tom šikovnosť pani riaditeľky a určite aj vynikajúca spolupráca či už s pánom starostom a obecným zastupiteĺstvom, rodičmi a sponzormi. Gratulujem. Pavlovová

Re: Ostávam v nemom úžase

(Iveta Sotáková, 4. 2. 2013 13:21)

Evka, veľmi pekne ďakujeme za tieto veľmi pekné slová..ak budete prechádzať cez Moravany, zastavte sa na návštevu v našej materskej škole.

Ďakujem

(Iveta Sotáková, 21. 1. 2013 12:00)

Milá Alenka, zo srdiečka Vám ďakujem za tieto slová, veľmi ma to potešilo.

Pozdrav

(Alena Červeňáková, 20. 1. 2013 22:40)

Šťastná to náhoda, ktorá ma dostala na túto stránku. Som dojatá akú skvelú prácu odvádzate Ivetka a zároveň som pyšná, že sme mali tú česť. Pre mňa a pre Janíka ste nezabudnuteľná pani učiteľka, rovnako ako budete nezabudnuteľná pre tieto detičky. Srdce plné lásky a cit aký máte pre prácu s deťmi, to všetko je jedinečné ako Vaša osoba. Super :-)

Maľovanie na steny

(MŠ nižný Hrušov, 11. 12. 2012 16:07)

Tie maľby sú nádherne, prosím Vás odkiaľ máte návrhy a ako sa to robí? Rada by som spríjemnila aj našim deťom interiér.

Re: Maľovanie na steny

(Iva, 11. 12. 2012 17:14)

Tie maľby nám maľovala dobrá teta..zavolajte mi, vysvetlím Vám ... som veľmi rada, že sa Vám to páči.

Re: Maľovanie na steny

(Iva, 11. 12. 2012 17:14)