OZNAMY ( nielen ) PRE RODIČOV

9.  ( 21.01.2013)  ZRŠ , prosí rodičov o ceny do tomboly na školský Teplákový ples / poproste svojich známych o tieto ceny do tomboly, ale aj neznámych - min. jedna cena na rodinu - nie je to však POVINNÉ /.

1. Stránku našej materskej školy budeme pravidelne dopĺňať ( nielen fotografiami ) počas víkendu, postupne si prejdite každý príspevok na našej stránke - hlavne oznamy.

2. Zároveň prosíme rodičov, aby akokoľvek a čímkoľvek, aj malými drobnosťami pomáhali našej škôlke - pozrite si príspevok ĎAKUJEME rodičom za ...

3. Fitnes stroje budeme používať s deťmi od októbra.

4. AJ taktiež začína od októbra - pozrite si príspevok Krúžky.

5. Milé mamičky, v prípade, že bude vonku niekedy ráno pršať, doneste deťom gumáčiky do materskej školy - dáždik môže prestať pršať a my sa s deťmi vyberieme pomerať, ktorá dažďová mláka je najhlbšia a najkrajšia:-)..to bude radosť !!!!

6. Dňa: 26.09.2012 (streda) sa naše deťúrence zúčastnia s kult. programom dňa otvorených dverí v Domove soc.služieb v Rakovci nad Ondavou . Prosíme mamičky týchto detí, aby nezabudli na oblečenie pre malých muzikantov ( skupinu Drišľačik ): Patrik, Paľko, Matejko, Miško a Tomáško. Ďakujeme !

7. Vyhodnotenie výtvarnej súťaže: OBUJTE SA DO VÝTVARNEJ SÚŤAŽE S BEZPEČNOU ŠKÔLKOU !!! Projekt Goodyear Bezpečná škôlka sa v tomto roku rozšíril o ďalšiu aktivitu, ktorou je divadelná roadshow v slovenských materských školách. Divadelný súbor Úsmev vystúpi vo víťazných škôlkach s rozprávkou Gašparkova dopravná výchova, ktorá zábavnou formou oboznamuje deti so základnými dopravnými značkami a pravidlami správania sa v cestnej premávke. Súťaž bola určená pre registrované materské školy. Podmienkou súťaže bolo čo najkreatívnejšie výtvarne stvárniť logo projektu – okrídlenú topánočku Goodyear Bezpečná škôlka. Naša materská škola získala nádherné 1.miesto a divadielko vystúpi v našej škôlke dňa: 26.10.2012 o 11.00 hod.

8. Zajtra, t.j. 17.10.2012 - je dňom hračky - deti si môžu priniesť do materskej školy svoju obľúbenú hračku !!!

<< duben / 2018 >>